FAQ

Rozumiemy, że mogą zaistnieć sytuacje, w których potrzebna jest szybka odpowiedź w pilnej sprawie. Jeśli po przeczytaniu poniższych pytań nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi, zadzwoń do nas pod numer +44 (0) 1392 829133, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Zamówienia

Gdzie mogę zobaczyć moje zamówienia?

Przejdź do swojego Konta, a następnie kliknij Zamówienia, znajdujące się na lewym pasku bocznym.

Gdzie mogę zmienić mój adres?

Przejdź do swojego Konta, a następnie kliknij Adresy znajdujące się na lewym pasku bocznym i zmień odpowiednie. Musisz wybrać pomiędzy adresem Rozliczeniowym i adresem Wysyłki.

Jak mogę anulować zamówienie?

Jeśli złożyłeś zamówienie na zły produkt lub zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane, skontaktuj się z nami pod numerem +44 (0) 1392 829133, a my anulujemy je za Ciebie. Możesz również odwiedzić naszą Politykę Zwrotów, aby dowiedzieć się więcej o zwracaniu niechcianych produktów.

Płatność

Jakie metody płatności są akceptowane?

Korzystamy z WorldPay, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, niezawodność i łatwość płatności. Akceptujemy karty MasterCard, Visa, American Express, Maestro i JCB. Mogą Państwo również odwiedzić naszą główną siedzibę i zapłacić przy odbiorze zamówienia.

Jak mogę skorzystać z kuponu?

Po pierwsze prosimy upewnić się, że kupon jest nadal ważny. Jeśli jest, prosimy umieścić produkt, który chcą Państwo zakupić w koszyku. Na kolejnej stronie zobaczą Państwo obszar w górnej części ekranu z napisem “Czy posiadasz kupon? Kliknij tutaj, aby wpisać swój kod “. Pojawi się wyskakujący formularz z prośbą o kod. Jeśli to się nie stanie, prosimy skontaktować się z naszym zespołem.

Wysyłka

Jaki jest czas wysyłki?

Zamówienia złożone przed godziną 13:00 zostaną wysłane w tym samym dniu roboczym.

Z jakich firm przewozowych korzysta Meridius?

Używamy DPD do dostaw w Wielkiej Brytanii i DHL do zamówień zagranicznych. Obie firmy prześlą Ci numer trackingowy do śledzenia paczki, jeśli podasz adres e-mail.

Jak uzyskać dostawę następnego dnia?

Jeśli Twój adres dostawy znajduje się w Wielkiej Brytanii, automatycznie otrzymasz dostawę następnego dnia. Każdy inny odbiorca domyślnie otrzymuje dostawę standardową, ale na stronie realizacji transakcji można wybrać dostawę następnego dnia za dodatkową opłatą. Ta usługa nie jest dostępna we wszystkich krajach, dlatego prosimy skontaktować się z naszym zespołem po więcej informacji.

Zwroty

Jak zwrócić nieotwarty przedmiot?

Gdy wymaga tego sytuacja, oferujemy pełny zwrot pieniędzy za nieotwarte produkty. Przed odesłaniem produktu prosimy skontaktować się z naszym zespołem.

Jak zwrócić wadliwy produkt?

Przede wszystkim jest nam bardzo przykro z powodu niedogodności. Jeśli otrzymali Państwo produkt i zauważyli, że jest on wadliwy, zwrócimy za niego pieniądze. Proszę skontaktować się z naszym zespołem, aby dokładniej omówić sytuację.

Jakie zasady gwarancji odnoszą się do mojego zamówienia?

Mogą zaistnieć sytuacje, gdy po pewnym czasie produkty zakupione u nas mogą ulec pogorszeniu ponad normalne limity. W takim przypadku obowiązuje gwarancja producenta. Jeśli produkty są przechowywane przez klienta dłużej niż 3 miesiące, a problemem jest zła jakość, skontaktuj się z naszym zespołem, ponieważ częściowo możemy zwrócić Państwu pieniądze. Jeśli produkty były przechowywane dłużej niż 3 miesiące i nie przedstawiają żadnych problemów wykraczających poza normalne limity, jest nam przykro, ponieważ nie będziemy w stanie zwrócić Państwa płatności.